TECHSERV-logo


Stíněné stany, textilie, fólie a další doplňky.

Na českém trhu zastupujeme společnost Soliani EMC, která se zabývá výrobou EMC/EMI produktů:

    • Stíněné stany v jakýchkoliv rozměrech jsou vyráběny na míru dle přání zákazníka a je možno stan doplnit o další volitelné příslušenství, jako osvětlení, filtry a další. Stíněný stan může mít nafukovací nebo kovovou konstrukci a jeho využití může být kdekoliv, včetně využití uvnitř budovy. Stan tedy může být umístěn i v místnostech.

Technické specifikace
Stan s nafukovací konstrukcí
Stan s nafukovací konstrukcí
  

    • Textilie EMC/EMI z několika různých materiálů. Možnost dodávky stínící látky v nehořlavém provedení.

    • Stíněná okna EMC/EMI  a samolepicí fólie na skla. Fólie nabízí ochranu skla nebo jiných materiálu před prostupem EMC záření. Nabízená obkladová fólie je použitelná na velké množství povrchů, například polykarbonýt, akryl, sklo a mnoho dalších typů průhledných materiálů. Parametry stínění se pohybují v intervalu 10 – 1000 ohmů na cm2 – záleží na požadavku zákazníka.

    • Stíněné větrací mřížky určené k zakrytí ventilačních otvorů ve stíněných komorách. Mřížky lze použít rovněž  ve v náročných podmínkách v průmyslových a armádních aplikacích a to díky vysoké odolnosti vůči korozi  v kombinaci se zajímavou cenou.  Rozsah stínění je od 1 kHz do 40 GHz.


    • Další doplňky jako barvy, lepidla, pásky, absorpční materiály, panty, dveře a ostatní materiál.
© Copyright TECHNISERV, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o., partneři webu, další odkazy